Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
726 munka 1 oldala
Bardi Auto
Budapest
  • Számlák tartalmi ellenőrzése, ezzel kapcsolatos mindennemű ügyintézés.
  • Szállítási és számlázási eltérések kezelése.
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.
Pékinas Kft.
Budapest
  • Betanított munkára - szendvicskészítés- 9. kerületi munkahelyre délutáni műszakba (12h-20h között) azonnal keresünk munkatársakat.
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Budapest
  • A TATA Consultancy Services (TCS) India egyik vezető multinacionális vállalata diák-munkaerőt keres a budapesti irodájába.
Vöröskő Kft. - Euronics
Üllő
  • Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
  • Küldd el jelentkezésed WEB adminisztrátorállásajánlatunkra!
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
Bardi Auto
Budapest +2 terület
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
Waberer's International Nyrt.
Budapest
  • Le- és felrakóhelyeken való várakozási idő nyomon követése.
  • A nyomkövetési adatok frissítése a vállalatirányítási rendszerben.
  • Amit a Waberer's kínál.
Csömör