állás: Nagykanizsa

Rendezés alapja: relevancia - dátum
179 munka 4 oldala
HumanTars HU
Nagykanizsa
  • Alapbér 170 000 ft fölött.
  • Nagykanizsa, Király u. 31/b fsz.
  • Tel: 30/473-1020; 30/326-3896.
Nagykanizsa
  • Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Ezek a feladatok várnak rád:
  • A műszakjához tartozó termelő sorok gyártási igények alapján történő működtetése.
  • A Trenkwalder Kft. megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:
  • Hasonló munkakörben, vagy vállalati tevékenységi körben szerzett tapasztalat.
Nagykanizsa Központi Óvoda
Nagykanizsa
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • Nagykanizsa Központi Óvoda Rózsa Tagóvoda.
Starjobs Magyarország Kft.
Kilimán
  • Kilimáni élelmiszeripari vállalathoz keresünk csomagoló munkatársakatFeladatok: Áru összekészítése, csomagolásaA csomagolásra váró és csomagolt termékek kézi…
Nagykanizsa
  • Do you have the motivation to be resposible for Plastics Category at a Scandinavian production company?
  • We want to revolutionize the cleaning industry with the…
MÁV FKG Kft.
Gyékényes
  • Kialakítják a vasúti pályaépítésnél az ágyazati profilt.
  • Lefektetik, cserélik a keresztaljakat, vasúti síneket.
  • Rakodják az anyagokat (géppel, kézzel).
Nagykanizsa
  • Cégcsoportunk szolgáltatásainak (munkaerő-kölcsönzés, -közvetítés, diák- és nyugdíjas munka) értékesítése.
  • Új partnerek felkutatása Zala, Vas, Somogy és Baranya…
Nagykanizsa
  • Cím: Nagykanizsa, Király u. 31/B fsz.
  • Tel.: 30/473-1020; 30/326-3896.
Nagykanizsa
  • Közel áll hozzád az informatika, és érdekelnek az elektronikai műszerek?
  • Jelentkezz és legyél távközlő műszerész a mi csapatunkban!
  • Cafetéria 33 000 Ft/hó.