állás: Mosonmagyaróvár

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Cég
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
168 munka 4 oldala
Óvárterj Zrt.
Mosonmagyaróvár
  • A Mosonmagyaróváron működő Óvártej Zrt. az olasz Valcolatte cégcsoport tagjaként hosszú évek óta finom sajtokkal látja el a fogyasztókat szerte a világon.
  • Multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Amit kínálunk:Elvárások:Középfokú szakirányú végzettség.
Global Green Europe Kft.
Dunakiliti
  • Global Green Europe Kft. korábban Dunakiliti Konzervüzem Kft.
  • Dunakiliti telephelyünk csapatbővítése végett munkatársat keresünk.
KÜHNE Mezőgazdasági Gépgyár Zrt.
  • Mezőgazdasági munkagépek és pótalkatrészeik gyártása, értékesítése, valamint buszvázak (CREDOBUS) és szerelvényeinek gyártása.
THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.
Hegyeshalom
  • Nemzetközi árufuvarozás szervezése, kamionok irányítása Fuvarok nyomon követése és ellenőrzése Időkapuk ellenőrzése és foglalása Kapcsolattartás a megbízókkal…
DUVENBECK LOGISZTIKAI KFT.
Hegyeshalom
  • 8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik.
SMR Automotive Mirrors Stuttgart
  • Fröccsöntő szerszámok szét-össze szerelése.
  • Közreműködés szerszámok javításában és módosításában.
  • Polírozási feladatok ellátása géppel/kézzel.
Fiege Kft.
Hegyeshalom
  • A munkatársak operatív irányítása, ellenőrzése, motiválása (kb. 60 - 80 fő / műszak).
  • Teljesítmények nyomon követése, kiértékelése, a minőség folyamatos…
Instalent
Rajka
  • Német műveltségi területre tanítót keresünk az 2019-2020-as tanévtől teljes állásba intézményünkbe, a rajkai Békefi Ernő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti…