Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
589 munka 5 oldala
ELMŰ-ÉMÁSZ Társaságcsoport
Miskolc
  • Az Émász Hálózati Kft. munkatársat keres.
  • Kapcsolattartás a nagyfogyasztókkal (írásbeli, személyes, telefonos).
  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat.
Human Centrum
Miskolc
  • Autóipari termékeket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársat kiszállítási adminisztrátori pozícióba.
  • Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal.
Bálint és Társai Kft.
Miskolc
  • Kereskedelmi hálózattal rendelkező cég miskolci kirendeltségébe üzletvezető helyettes kollégát keres.
  • Üzlet napi szintű feladatainak elvégzése.
Miskolc
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
Konzolvilag
Miskolc
  • Új értékesítő kollégákat keresünk Miskolcon található üzleteinkbe.
  • Videojátékok, szoftverek és hardverek személyes értékesítése.
  • 3525 Miskolc Szentpáli u. 2-6.
Miskolc
MENTO Környezetkultúra Kft.
Miskolc
  • Kőműves munkában jártas szakembert keresünk.
  • Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát, amelyben részletesebben kitér az eddig megszerzett tapasztalataira.
SZUPER-VADA KFT.
Miskolc
  • Miskolcon a Szinvaparkban található Gyógynövény boltba keresünk fiatalos, az egészséges életmód iránt érdeklődő, csapatban jól dolgozó eladót.
HOTEL MISKOLC Kft.
Miskolc
  • Belvárosi négycsillagos szállodába keresünk szobaasszonyokat azonnali kezdéssel.
  • Szálloda szobáinak és közös tereinek tisztán tartása - ágynemű és törölköző…
AVALON PARK Kft.
Miskolctapolca
  • Amennyiben Te is szeretnél a több, mint 4 éve töretlen sikereket elérő AVALON Csapatunkhoz tartozni, és felelősségteljes munkáddal hozzájárulni további…