Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
1 490 munka 5 oldala
Dunavarsány
  • You will be responsible for:
  • Creating Production plans according the estimates, taking into consideration to keep the determined goods stock level.
Szigetszentmiklós
  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
  • Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak,…
Százhalombatta
  • DS Termelés MOL, Minőségellenőrzés MOL, Központi Vizsgáló Laborok MOL.
  • Munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
  • Ezek a feladatok várnak Rád:
ÁllásStart Magyarország Kft.
Áporka
  • Toborzás-, kiválasztási feladatok teljes körű, hatékony ellátása, önálló feladatszervezés mellett.
  • HR osztály napi munkájának adminisztratív segítése.
MultiJob Iskolaszövetkezet
  • Partnercégünk számára keresünk irodai kisegítő munkatársakat hosszútávra.feladat: adminisztrációlefűzésmunkaruha nyilvántartás / kezelésegyéb feladatokelvárások…
Pepco Hungary Kft.
Gyál
  • Stabil munkahelyet dinamikusan fejlődő cégünknél.
  • Akár 20%-os dolgozói kedvezményt a PEPCO üzleteiben.
  • Főbb feladatok ebben a munkakörben:
Szinga Sport Kft.
  • A Playersroom üzlethálózat 1989-ben alakult és jelenleg közel 120 üzletet üzemeltet Magyarországon, mellyel több, mint 500 embernek ad munkát.
Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
  • RAKTÁRI ANYAGMOZGATÓ - ÁTLAG FELETTI BÉREZÉSSEL.
  • Udvari és raktáron belüli területen való anyagmozgatás (békázás).
EJOT Hungaria Kft.
  • EJOT ipari kötőelem fejlesztő és gyártó német vállat magyarországi kereskedelmi leányvállalata 27 fős csapattal.
  • Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése.
  • A Nilfisk a világ egyik vezető gyártója a professzionális takarító eszközök piacán.
  • Fő tevékenységi terület az ipari és kereskedelmi tisztítóberendezések,…