állás: Majosháza

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Pest (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
52 munka 1 oldala
Waberer's-Szemerey Logisztika Kft.
Pest
  • A megbízó elvárásainak megfelelően a fuvarfeladatok adatainak a rögzítése.
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Amit a Waberer's kínál.
Pest
  • Kapcsolattartás az ügyféllel telefonon és e-e-mailben.
  • Vállalatirányítási rendszer 100 %-os megismerése, annak használata a raktár működtetéséhez.
Verti Desk
Pest
  • The Candidate must have good knowledge of Themes, Photoshop / CorelDraw / Illustrator or other design tools.
  • Including web tools for online editing.
  • Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója.
  • Legyél Te is sikereink részese.
Pest
  • Napi bejárós, egy műszakos munkarend, heti öt munkanap (hétfő-péntek) vállalása.
  • 2 hónapos hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Pest
  • A szállítandó hűtött áru rakodása.
  • Napi bejárós, egy műszakos munkarend.
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, érdeklődjön a a…
Work4you Hungary Recruitment
Pest
  • Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat.
  • Parfümös üvegek és parfümszórók előállítása, csomagolása, raktározása.
  • Kezdő órabér bruttó 9,79 EUR/óra.
Pest
  • Nemzetközi szállítmányozással és fuvarozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat.
  • Munkavégzés helye: Külföld (Európai Unio egész területe, főleg…
  • A potenciális ügyfélkör (minimum 5M HUF maximum 30M HUF megtakarítással vagy minimum 15M HUF hitel állománnyal rendelkező magánszemély ügyfelek) teljes körű…
job-center
Pest
  • A kereskedelmi, értékesítési és az ügyfélkapcsolati menedzser kollégák munkájának támogatása.
  • Részvétel tenderek és árajánlatok elkészítésében.