állás: Majosháza

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Randstad (mégse)
Állás típusa
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
36 munka 1 oldala
Randstad
Dunavarsány
  • Kereskedelmi- és kiszállítással kapcsolatos dokumentumok, riportok, statisztikák készítése.
  • Piaci adatok gyűjtése és elemzése.
Randstad
Alsónémedi
  • Supporting the FCO and the COO of the company.
  • Creating notes and presentations in English and Hungarian too.
  • Organizing trips (for the management team too).
Randstad
Törökbálint
  • Folyamatban lévő vagy befejezett pénzügyi OKJ-s képzés.
Randstad
Alsónémedi
  • A pénzügyi igazgató és az ügyvezető támogatása.
  • Jegyzőkönyvek, kivonatok, prezentációk készítése (magyar és angol nyelven).
  • Kedvező alapbér és juttatási csomag:
Randstad
Gyál
  • Mint számviteli asszisztens a következő feladataid lesznek:
  • Bejövő és kimenő számlák regisztrálása, ellenőrzése.
  • Stabil és családias multinacionális környezet.
Randstad
Budaörs
  • SUN (ERP) szoftverben való munkavégzés.
  • Részvétel az SAP bevezetése projektben.
  • 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat.
Randstad
Budaörs
  • Implementation of new solutions within the company.
  • Coordination of contracts, monitoring the sales process.
  • Provide high quality customer service.
Randstad
Ócsa
  • Nemzetközi háttérrel rendelkező beton térkő- és lapburkolatgyártó partnerünkhöz keresünk munkatársat.
  • Fizikai munkát keresel, de nem szeretnél többműszakos…
Randstad
Budaörs
  • Act as the key interface between the customer and all relevant divisions.
  • Support long term company objectives and strengthen the brands market position.
Randstad
Gyál
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, akkor kérlek, hogy küldd el önéletrajzodat a fizikaimunka@randstad.hu e-mail címre.