állás: Magyarország

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Gépkezelő (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
137 munka 1 oldala
  • Gépkezelőként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni.
  • Támogatni fogod a Termelési osztályt minden a részlegre vonatkozó kérdésben.
  • Üzemeltetési csapatunk, munkatársat keres folyamatos műszakos munkarendben a.
  • Önállóság, folyamatos fejlődési és előre.
  • Akár azonnal kezdhet és hosszú távra.
Narvik Int. Kft
Esztergom +1 terület
  • Papíripari stancoló gép kezelése - alapanyag kiszolgálása, kezelése, késztermék mozgatása - termékkövetés a részfolyamatok alatt - vállald a 12 órás műszakot,…
MÁV Felépítménykarbantartó és Gépjavító Kft.
Budapest
  • Az anyagmozgatás, átrakás folyamatos, balesetmentes biztosítása érdekében a rakodógépek működtetési, beállítási, és biztonságos üzemeltetési tevékenységeivel…
SW Umwelttechnik Magyarország Kft.
Majosháza
  • MKB SZÉP Kártya támogatás és utazási hozzájárulás.
Dunafin Zrt
Dunaújváros
  • Papírgyártó gép(ek) és berendezések kezelése, felügyelete.
  • A termelés folyamatos és stabil üzemeltetésének biztosítása.
HANKOOK TIRE Magyarország Kft.
Dunaújváros
  • Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelenleg az ország egyik legjelentősebb beruházója, az abroncsipar 7.
  • Termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat,.
Humán Centrum Kft
Pécs
  • Pécsi partnerünkhöz gépkezelő pozícióban várjuk jelentkezését!
  • Végzettség vagy munkatapasztalat nem feltétel, mi mindenre megtanítjuk!
ExtractumPharma Zrt.
Kunfehértó
  • Társaságunk, az ExtractumPharma Gyógyszergyártó, Forgalmazó és Szaktanácsadó zrt.
  • Gyógyszergyára egy ősfákkal övezett gyönyörű park közepén helyezkedik el…
Graboplast Zrt.
Tatabánya +1 terület
  • Műpadló-gyártó gép működtetése és felügyelete.
  • Vállalati szabályzatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása.