Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
679 munka 1 oldala
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjában tapasztalatot szerezni többek között a fejlődési napló vezetésében.
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Székesfehérvár
  • Irodai adminisztráció (Fehérváron)Nem IT jellegű adminisztratív feladatok, akár 4 órában.Elvárás:
  • OPrecíz, monotonitástűrő, előny az adminisztratív munkakörben…
HR-FACE Kft.
  • Cégünk már több mint 13 éve a bérszámfejtési szolgáltatási piac dinamikusan fejlődő és magas szolgáltatási színvonalat nyújtó szereplője.
  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása.
  • Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás.
  • Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
  • At IBM, work is more than a job - it's a calling:
  • To think along with clients and sell.
  • Not just to do something better, but to attempt things you've never…
metaloBox Kft.
  • Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?
  • Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?
  • Munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:
  • Beérkező raklapok elrámolása és tárhelyek feltöltése áruval:
  • Száraz (18-20°C),hűtött (4°C) és mélyhűtött (-24 °C ) területeken egyaránt.
  • Pay vendors on time based on payment schedule.
  • Problem resolution related to payments.
  • Prepare payment files, perform payments reconciliation,.
Deichmann Cipőkereskedelmi Kft.
  • Eladó munkatárs (Székesfehérvár, Alba Plaza).
  • Az első dolog, amit tudnia kell, hogy nálunk az Értékesítési munkatársak a vevőkre fókuszálnak, és akkor érzik jól…
  • Szárazáru,hűtött (0-4 °C) vagy mélyhűtött (-24 ˚C) területen.
  • A raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel.
  • Műszakpótlék 30%, vasárnapi pótlék 50%.