állás: Magyarország

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Időszakos (mégse) Randstad (mégse) összes visszavonása
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
207 munka 5 oldala
Randstad
Miskolc
  • Szerszámok gyártásának teljes körű menedzselése, ütemtervek készítése.
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás.
Randstad
Budapest
  • Széleskörű szakmai tapasztalat és kihívások.
  • Minimum 1-2 év beszerzési területen szerzett tapasztalat.
  • Microsoft Office irodai alkalmazások ismerete.
Randstad
Székesfehérvár
  • A pozícióhoz tartozó fő tevékenységek:
  • Helyszínen történő munkavégzés előkészítése, felmérése.
  • Adott gyáregységgel való együttműködés, koordinálási folyamatok.
Randstad
Magyarország
  • Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben.
  • Ismert, prémium kategóriás termékek értékesítése.
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások.
Randstad
  • Támogató céges háttér - garantált betanulási időszak.
  • Demand Planning területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.
  • Szóban és írásban is folyékony angol nyelvtudás.
Randstad
  • Folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket.
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést.
Randstad
Magyarország +1 terület
  • Versenyképes bérezés, előre tervezhet karrier úttal.
  • Őszinte és nyílv vezetői kommunikáció.
  • Az alvállalkozókkal való közvetlen kommunikáció.
Randstad
  • Stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD / ArchiCAD, MS Office, stb.).
Randstad
  • Bérezés részleteivel kapcsolatosan érdeklődj telefonon.
  • PLC vezérelt gépeken hibakereső tapasztalat.
  • Pneumatikus, hidraulikus gépészeti karbantartói feladatok…
Randstad
  • Automata és félautomata szerszámipari élezőgépek üzemeltetése.