Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

Rendezés alapja: relevancia - dátum
328 munka 1 oldala

flight operations electronic documentation administrator új

  • The Flight Operations Electronic Documentation Administrator reports to the Flight Operations Digital Manager.
  • He/She is assisting to the FPS coordinators.

hálózathasználati szhk csoportvezető új

  • A teljes idősoros ügyfélkör számlázásának, erőművek elszámolási és a DSO RHD hátralékkezelési.
  • A szakterületen belüli munkafolyamatok kialakítása, egyeztetése a…

felsővezetői asszisztens új

  • Riportok, statisztikák és prezentációk készítése mind angolul mind pedig magyarul.
  • Min. 5-10 év tapasztalat vezetői asszisztensi munkakörben.

junior project manager új

  • Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet.

accountant

  • In this role, you will be responsible for.
  • Preparing monthly and quarterly account reconciliations.
  • Calculating and posting accruals, the month end related…

ipt technical professional

  • Working standalone and in team as part of managed projects on incoming customer requests using defined processes for provisioning.

szerviztechnikus - eger új

  • Elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése.
  • Autószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség,.

2d artist új

  • What will you do here?
  • Lead and mentor a creative artist team.
  • Define the visual style for various projects.
  • Conceive the game interface and menus.

értékesítést támogató elemző munkatárs új

  • Belső folyamatokat támogató és belső fejlesztésű rendszer üzemeltetése.
  • Ad hoc feladatok: oktatás, migráció.
  • Leagább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat.

project coordinator új

mechanikus karbantartó új

  • Gyártósori automata gépek megelőző és eseti karbantartása.
  • Átalakítások, telepítések elvégzése, fejlesztésekben való részvétel.

komissiózó új

Biatorbágy
  • A Reál raktárában komissiózóként a következő feladatok vérnak Rád:
  • Raktár tisztán és rendben tartása.
  • Komissiózásban vagy raktárban szerzett tapasztalat.

elektromos karbantartó új

raktári kisegítő új

Biatorbágy
  • A Reál raktárban raktári kisegítőként az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.

területi képviselő

  • Energiaipari szolgáltatás értékesítése potenciális ügyfelek számára (személyes kapcsolattartás).
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféligények…
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez