Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
12 336 munka 1 oldala
  • Kiküldetési költségelszámolások, saját gépjármű használat, gépkocsival történő munkába járás, havi közlekedési bérletek adminisztrációja.
Magyarország
  • Microsoft is going through a transformational change to become the leading Cloud first, Mobile first company.
  • Are you motivated, ambitious, and passionate about…
FESTÉK 96 Kft.
Miskolc
  • Festékek forgalmazásával foglalkozó nagykereskedelmi cég irodai munkatársat keres.
  • Elszámolásra beküldött tagi és szolgáltatói számlák elbírálása, rögzítése.
  • Pozíció betöltése során előnyt jelent.
Rossmann HU
Tát +8 terület
  • Termékek elérésének biztosítása az eladótérben.
  • Aktuális akciók és arculati elemek rendezettségének fenntartása.
  • Egy héten belül változó műszakok vannak.
Bardi Auto
  • Adminisztratív feladatok ellátása, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése, irattárazás.
  • Beérkező dokumentumok, iratok, számlák ellenőrzése, iktatása,…
Bardi Auto
  • Tárgyalótermi bekészítésekről való mindennapi gondoskodás.
  • Író és irodaszer igények összegyűjtése, továbbítása.
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.
Jaczkovics Ügyvédi Iroda
Budapest
  • A klasszikus polgári és gazdasági jogi szakértelem mellett kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az üzleti joggal összefüggő területeken, így különösen az…
UNLEASH
Budapest
  • Listed on Europe’s Inc 5000 fastest growing companies in a highly valuable market is backed with a terrific track record within the HR and Technology sectors.
Szombathely
  • Élet- és balesetbiztosítási szolgáltatási igények elbírálása, számfejtése.
  • TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz.
  • Precíz, hatékony és önálló munkavégzés.