állás: Mór

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Adecco (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
20 munka 1 oldala
Székesfehérvár
  • Ami a tiéd lesz, ha Te töltöd be az állást:
  • A következő folyamatokért leszel felelős:
  • Beérkező ügyfelek kezelése, fogadása (személyesen, telefonon vagy írásban)…
  • O Havi Bruttó 33.333 Ft-os Cafetéria.
  • 1-2 műszakos munkarend elvállalása (megrendelés függvényében).
  • OLYAN MUNKAHELYEN DOLGOZNÁL, AHOL HOSSZÚ TÁVRA TERVEZHETSZ ÉS ELŐRELÉPÉSI LEHETŐSÉGET IS BIZTOSÍTANAK?
  • Miért szeretsz majd itt dolgozni?
  • Hosszú távon szeretnél elhelyezkedni és minél hamarabb?
  • Jelentkezz nálunk az alábbi pozícióba:
  • Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
Oroszlány
  • Fejlődési lehetőség cégen belül (bérben, munkakörben egyaránt).
  • Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
  • Forgácsoló, hegesztő, technikus vagy CAD/CAM-es végzettséggel…
  • 25.000 Ft Cafetéria juttatás (belépést követő első hónaptól).
  • 20.000 Ft bónusz juttatás akár már a próbaidő alatt is.
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Csoportos élet,- baleset- és egészség biztosítás.
  • Ezek a feladatok várnak rád:
  • A Kivitelezési és Karbantartási üzem feladatainak ellátása csapatmunkában.
  • Rendelkezel tapasztalattal vagy pályakezdőként helyezkednél el?
  • Mire számíthatsz, ha felvételt nyersz:
  • 225.000 Ft-os havi bérre a betanulást követően.
Oroszlány
  • Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, környezetvédelmi gyártóipari területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő partnere részére keres…