Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
492 munka 6 oldala
PAYER INDUSTRIES HUNGARY Kft.
Ajka
  • A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
manatwork
Veszprém
  • Feladatok: kézi összeszerelésforrasztáselvárások: 2-3 műszakpontos, önálló munkavégzésmegbízhatóságelőny: forrasztásban szerzett tapasztalatamit kínálunk: nem…
HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Nemesvámos
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének koordinálása, minőségpolitikai célok és előirányzatok, rendszerdokumentumok folyamatos felülvizsgálata és fejlesztése.
Csolnoky Ferenc Kórház
Veszprém
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
  • A megjelenő ambuláns betegek vérvételének kivitelezése,.
Tihanyi Közös Önkormányzati Hivatal
Veszprém
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45.
  • Veszprém megye, 8242 Balatonudvari, Ady Endre utca 16.
Veszprém
  • A termék azonosítási rendjének betartása.
Amplifon
Ajka
  • Kihívásnak tekinted az értékesítést és az Ügyfelek kiszolgálását ?
  • Modern környezetben, inspiráló hangulatban dolgoznál?
  • Miből áll a napi feladatod?
Vöröskő Kft. - Euronics
Veszprém
  • Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt.
  • Napi munkaidő: Részmunkaidő 4 óra.
''PIZZA SÜTÖDE'' Kft.
Veszprém
  • Pizza futárt keresünk, gépjárművet biztosítunk.
  • Bérezés: nettó 11000 Ft/nap + borravaló (átlag: 4000 Ft/nap).
  • Munkaidő: 11:00-22:30-ig 2 nap munka, 2 nap szabad…
Smart Device Hungary Kft
Ajka
  • Csapatunk bővítéséhez keressük új kollégánkat!
  • Eladó- Műszaki cikk kereskedés- Ajka.
  • Szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapat tagja lenni?