állás: Lövő

Rendezés alapja: relevancia - dátum
205 munka 5 oldala
Professional Master Kft.
Sopron
  • Fő feladat: fémes és nemfémes anyagokon furatok készítése, menetvágás műszaki rajz alapján.
NEW YORKER HUNGARY Kft.
Sopron
  • A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 45 országban több, mint 1100 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik.
Sopron
  • Lakosság bejelentések alapján egyedi és csoportos hibaelhárítás.
  • Szeretnél B kategóriás jogosítványt szerezni.
  • Havi fix bérjuttatás (alapbér 20%-a).
Sopron
GYSEV Zrt.
Sopron
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • A vonatok biztonságos közlekedését biztosító berendezések állagmegóvása, műszaki állapotuk megtartása, a fenntartási…
  • Raklapos árumozgatás a külső és belső építő osztályon, kert osztályon, áruátvételi területen.
  • Érkező áruk precíz bevételezése, raktározása és kiadása.
Lukácsháza
  • Nemzetközi technológiai csoport • speciális üvegek • high-tech anyagok és alkotóelemek • több mint 130 év tapasztalata • több mint 15.500 alkalmazott • 34…
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük
  • A négy csillag-superior Greenfield Hotel Golf & Spa szálloda Szakács munkatársat keres kiváló csapatába.
  • Vendégeinket 207 minden igényt kielégítő szoba, egy 100…
  • Sopronkövesdi partnercégünk részére keressük leendő kollégáinkat biztonsági öv összeszerelő - az ország egész területéről, ingyenes szállásbiztosítással!
Falco-Sopron Bútor Kft.
Sopron
  • Egyéb raktári feladatok ellátása Sopronkőhidán.
  • Targoncavezető vizsga ms office ismeretek B kategóriás jogosítvány terhelhetőség.