Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Kunsziget

Rendezés alapja: relevancia - dátum
13 munka 1 oldala

Operátor

SMR Automotive Mirrors Stuttgart
Győr +1 terület
  • Gyártási, összeszerelési folyamatok elvégzése a minőségi elvárásoknak megfelelően.
  • Termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése.

Operátor új

WKW Hungaria Kft.
Győr
  • Cégünk, az WKW Hungaria Kft. egy győri székhelyű 100%-os német tulajdonban lévő autóipari beszállító, a WKW Automotive cégcsoport tagja.

Operátor új

Gundlach Automotive Solutions Kft.
Győr
  • A Gundlach Automotive Solutions Kft.
  • (korábbi nevén PTG Europe Kft.) az Audi Hungaria Kft. részére komplettkerék-összeszerelést végez automata szerelősoron JIS…

Operátor

Walter Klein GmbH & Co. KG
Győr
  • Ismerjen meg egy világszerte aktív és sikeres vállalatot, amely az alummínium-, acél,–műanyagfeldolgozás mellett kötelezte el magát.
  • A +36 96 557-401-es számon.

Operátor

HBPO Automotive Hungária Kft.
Győr
  • Stabil munkahelyet kínálunk Modern, tiszta és biztonságos környezetet biztosítunk Jó munkahelyi légkörben dolgozhatsz, kiváló csapatszellemben Fiatalos,…

Operátor

KENVÉD Kft.
Győr
  • Munkavégzés helye: 9027 Győr, Reptéri út 3.
  • Felületkezelésre váró alkatrészek keretekre pakolása,.
  • Elvégzett feladatok számítógépes rendszerben történő…

Operátor

  • Munkaköréhez tartozó feladatok ellátása műszakvezetői utasítás alapján.
  • A munkához szükséges berendezések ellenőrzése és javíttatása.

Operátor

Grosshaus Hungaria Kft.
Győr
  • Fém alkatrészek öszeszerelése és csomagolása.
  • Minimum általános iskolai végzettség 3 műszakos munkarend vállalása.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Operátor

Whc
Győr
  • Folyamatosan fejlődő műanyagipari gyártócégünk keres munkatársat.
  • Végzettség: minimum 8 ált. iskola.
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés.

Eltávolítottunk 4, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez