állás: Kunszentmiklós

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Kunszentmiklós (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
10 munka 1 oldala
Whc
Kunszentmiklós
  • Szeretnél egy stabil hosszú távú munkahelyen dolgozni?
  • Nincs targoncás jogosítványod, de raktározásban van már tapasztalatod?
  • A világ egyik vezető csomagolóanyag gyártó cége, Új lehetőséget kínál leendő munkatársainak.
  • 1 műszakos munkarend és szabad hétvégék!!!
Whc
  • Gyere HUZALOZÓNAK, ez biztosan TETSZENI FOG!!!
  • Előkészített kábelek szekrénybe szerelése (betanított ülőmunka, hölgyek részére is).
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend.
Miszekvill Kft.
  • Villamos berendezés összeszerelő munkatársakat keresünk.
  • Budapest, Szigetszentmiklós, Kunszentmiklós vonzáskörében megbízható, stabil cég munkatársakat keres az…
Whc
  • Szabad délutánokat szeretnél és a AWI hegesztésben is van tapasztalatod?
  • Jelentkezz és megmutatjuk, hol van erre lehetőség!
  • Havi és év végi bónusz.
Whc
  • 1 műszakban, kiszámítható munkaidőben dolgoznál?
  • Alkatrészek összeállítása, szerelése kézi és levegős szerszámokkal.
  • Komoly betanítás és folyamatos mentorálás.
Kunszentmiklósi Polgármesteri Hivatal
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45.
  • A vezetői megbízás határozatlan időre szól.
  • Melléklet jegyzői feladatok ellátása.
Whc
  • Villanyszerelő munkavállalókat keresünk Kunszentmiklósi partnerünk számára!
  • Villamos kapcsoló-berendezések huzalozása a kapott technikai és gyártási utasítások…
Whc
  • Most végeztél és nincs tapasztalatod?
  • Vagy már mindent tudsz a stancoló vagy élhajlító gépekről?
  • Kipróbálhatod vagy fejlesztheted Magad partnerünk SAJÁT…

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész