állás: Konyár

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Teljes munkaidő (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
315 munka 4 oldala
HANZA-TEAM Kft.
Debrecen
  • Munkaruházat és védőeszköz kereskedelemben Magyarország egyik piacvezető Cége a Hanza-Team Kft., keres munkatársat az alábbi pozícióra:
Lorántffy Zsuzsanna Szociális Intézmény
Pocsaj
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • Hajdú-Bihar megye, 4125 Pocsaj, Nagy utca 51.
  • Ensuring a smooth batch operation and 2nd level support of Batch Automatizator application (Streamworks).
  • Handling incidents, stopping/restarting/repeating the…
HORA HUNGARY KFT.
Debrecen
  • Országos nyílászáró hálózattal rendelkező cég debreceni üzletébe üzletvezető helyettes munkakörbe kollégát keres.
  • Általános, üzletben lévő feladatok ellátása.
Flexum Work Munkaerő kölcsönző Kft.
Debrecen
  • Debreceni szállodába éjszakás recepciós munkatársat keresünk.
  • Dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség.
  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete.
SWEET-LINE-98 Kft.
Debrecen
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat.
  • Naprakész pénzügyi, számviteli, könyvelési és adózási ismeretek, jártasság a kapcsolódó törvényekben.
Mikepércs Községi Önkormányzat
Mikepércs
  • (Nemzeti Köznevelési Törvény, az Óvodai- Nevelési Országos Alapprogramja és a helyi Pedagógiai Program alapján).
  • Fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél.
TEC-TEAM KFT.
Debrecen
  • Debrecen, belvárosi kávézó/bár keres munkatársat, pultos állás betöltésére.
  • Elsősorban Debrecenben élők jelentkezését várjuk, korrekt kereseti lehetőséggel!
HSA Kft.
Debrecen
  • Meglévő ügyfelek szolgáltatási szerződéseihez szükséges hiánypótlás bekérése, adategyeztetés.
  • Egyéni és egyedi feladatok dinamikus elvégzése.
Látható Formula Kft.
Debrecen
  • Csatlakozzon Ön is Debrecen egyik legnagyobb technológiai vállalatához.
  • Szakmai és egyéni fejlődési lehetőségek és izgalmas feladatok várnak Önre.