Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Kisigmánd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
10 munka 1 oldala
BÁBOLNA BIO KFT.
Bábolna
  • Minőségbiztosítás és minőségellenőrzés a napi munkafolyamatokban,.
  • Minőségellenőrzés áru érkezéskor és áru kiadáskor,.
  • A selejt mennyiség figyelemmel követése,.
IKR Agrár Kft.
Bábolna
  • A cég felépítésének, működésének megismerése.
  • Az egyes üzletágak tevékenységének megismerése.
  • Az alapvető ismeretek birtokában bekapcsolódás konkrét feladatok…
Partner in Pet Food Hungária Kft.
Bábolna
  • A PreVital termékek gyártója, a magyarországi központú Partner in Pet Food Kft.
  • Bábolnai telephelye munkatársakat keres az alábbi munkakörökre:
manatwork
Bábolna
  • Feladatok: hibamegelőzés, folyamatos karbantartása termelésben használatos gépek, berendezések és eszközök hibáinak elhárításaÚj gépek és berendezések…
Gemini HR Kft
Bábolna
  • A munka jellegéből adódóan férfiak jelentkezését várjuk!
  • Cafetéria a 3. hónap után.
  • Hosszú távú munkalehetőség, családias légkör.
  • Tel: +36 70 604 5239.
Hire-One Kft.
Bábolna
  • Pozíció leírása: A termelés irányítása, ellenőrzése a kiadott munkák feladatok kontrollálása;
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása;
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.
Bábolna
  • Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.
Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanács...
Bábolna
  • A termelésben használatos gépek, berendezések és eszközök hibáinak elhárítása.
  • Új gépek és berendezések telepítése, beüzemelésének támogatása.
Man at Work Kft.
Bábolna
Egyszerű jelentkezés
  • Termékpanel végrehajtása, eredmények rögzítése a hálózaton.
  • Takarító eszközök megfelelőségének, meglétének ellenőrzése.
  • Telefon: +36 20 447 6848.
Bábolna

Eltávolítottunk 0, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész