állás: Kaposvár

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
209 munka 10 oldala
  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános),.
  • Elektrotechnikai termékek gyártásával foglalkozó vállalat.
  • Havi szintű Cafeteria és bónusz juttatás.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Mosdós
  • Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház.
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • Somogy megye, 7257 Mosdós, Petőfi S.
Mosdós
  • A gyártott alkatrészek megfelelő előkészítése a szállításra.
  • Gyártósori gépek beállításában szerzett tapasztalat.
  • Átlag feletti fix havi jövedelem, 13.
  • Vásárlók kiszolgálása Regisztrációhoz szükség van minden személyes okmányra, nyugdíjas törzsszámra illetve bankszámlaszámra ha van.
  • Termékek előállításához szükséges anyagok gépbe töltése majd a termék kivétele és utómunkálatok elvégzése.
  • Medence, hajó, autó gyártásban szerzett tapasztalat.
  • Műanyag termékek gyártásával foglalkozó kaposvári partnerünk részére keresünk munkatársakat!
  • Feladatok:Esetleges meghibásodások esetén, azok minél előbbi…
  • Feladatok:Gépi berendezések beállítása, kiszolgálása, felügyelete.
  • Kaposvári Partnerünkhöz keresünk tapasztalt rendszermérnök kollégát.
  • Üzemeltetési szolgáltatások biztosítsa a szoftverfejlesztők és az ügyfelek részére.
  • Hétfőtől, péntekig 7:30-15:30 (egy műszak).
  • Alapbér+5000Ft cafeteria, havi bónusz, utazási támogatás.