Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Kőröstetétlen

552 munka 2 oldala
Szolnok
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
''HÁDA-1'' Kft.
Szolnok
  • A vásárlók szakszerű, udvarias tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása.
  • Termékek kihelyezése, előkészítése kezelése a vállalat belső szabályzata alapján.
BOROVI Faipari Zrt.
Szolnok
  • Szolnoki, beltéri ajtó gyártással foglalkozó cég keres azonnali kezdéssel férfi/női munkatársakat, betanított munkás pozícióba, egy műszakos munkarend, szolnoki…
DPD Hungária Kft.
Szolnok
  • A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként.
F. Segura Hungária Kft.
Szolnok
  • Látogasson el új honlapunkra: www.fsegura.com.
  • HR osztály, F. Segura Hungária Kft.
  • 5000 Szolnok, Bánki Donát u. 1.
  • (+36) 56 88 77 30; szolnok.hr@fsegura.com.
Family Frost Kft.
Szolnok
  • 1992 óta magyarországon piacvezető a jégkrém és gyorsfagyasztott termékek mozgóbolti értékesítésében.
  • Most eladó partnereket keres, a következő területen:
MÁV-START Zrt.
Szolnok
  • Ha rendelkezel a felsorolt szakmák valamelyikével, akkor jelentkezz bővülő csapatunkba és vegyél részt az új InterCity kocsik gyártásában, a régi szerelvények…
ZÖLD-KER KFT.
Szolnok
  • Szolnoki C+C áruházunkba ELADÓ-PÉNZTÁROS munkatársat keresünk.
  • Eladói és pénztárosi feladatok ellátása.
  • ELVÁRÁSOK: • középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer…
Rákóczifalvai Közös Önkormányzati Hivatal
Szolnok
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45.
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye, 5085 Rákóczifalva, Szabadság tér 2.
Szolnok
  • A megrendelők által elvárt termelési érték előállítása a.
  • Termelési terv alapján előírt termékek legyártása,.
  • A termelőberendezések kezelése (hegesztő robot,.