Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Kőröstetétlen

Rendezés alapja: relevancia - dátum
27 munka 1 oldala
Szolnok
  • 100% owned by MOL Group, Geoinform Ltd. is a leading Oilfield Services company in Central and Eastern Europe.
  • Geoinform Ltd. is looking for.
Szajol
  • A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft az alábbi.
Szolnok
  • Kft. munkatársat keres a következő pozícióra:
  • Kutatásban használt speciális eszközök és berendezések karbantartása,.
  • Nagykőrösi elektronikaipari partnerünk részére keresünk munkavállalókat, középfokú végzettséggel GÉPKEZELŐ pozícióba!
  • Br. 1100 Ft-os órabér.
  • Magas minőséggel dolgozó szolgáltató cég keres saját állományába szervizes munkatársat.
  • A munkavégzéssel arányos korrekt bérezés.
  • Gyártó környezetben elvégzendő laboratóriumi, üzemi technikusi feladatokra munkatársat keresünk, a cég saját állományába.
  • Szolnokon lévő, gépkereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:
  • Szolnoki gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:
  • Aktív társalgási szintű ANGOL nyelvtudás.
  • Szolnokon lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:
  • Szolnok vonzáskörzetében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat.
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat.