állás: Jászfényszaru

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
279 munka 5 oldala
Presztizs-Car Kft
Kóka
  • Üveges csapatába keres betanított munkára, zuhanykabin beépítőt.
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel!
BioCo Magyarország Kft.
Lőrinci
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, mozgások rögzítése.
  • B típusú jogosítvány, targoncavezetői jogosítvány.
ÁllásStart Magyarország Kft.
Jászberény
  • Toborzások technikai szintű feltételeinek biztosítása, megszervezéséről, lebonyolításáról, toborzási folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése, kapcsolattartás a…
SIAD
Gyöngyöshalász
  • Best candidates will be young professionals with High School or University education with at least 3 years working experience in Logistic or Customer Service…
thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
Jászfényszaru
  • A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere.
  • Az ellátási lánc menedzsment támogatása.
AMBRUS Acélszerkezet Kft.
Lőrinci
  • Az AMBRUS Acélszerkezet Gyártó és Építő Kft.
  • Kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek szerint.
  • Kommunikáció a tervezési és gyártási részleggel.
Prohumán 2004 Kft.
Jászberény
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés.
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kattintson a JELENTKEZÉS gombra, vagy hívja a 0670/902-4283 telefonszámot.
  • Jászberény vonzáskörzetében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:
Rossmann HU
Jászberény +1 terület
  • A bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése, koordinálása.
  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása, reklamációk korrekt kezelése.
Stremnitzer-Alu Kft.
Aszód
  • Családi cégünk alumínium kokilla öntéssel és szerszámkészítéssel foglalkozik közel húsz éve.
  • Fő profilunk az alumínium kerítés alkatrészek, erkély és…