Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Jászberény

172 munka 5 oldala
Felvételt hirdet a következő pozícióban: Szakács/konyhafőnök helyettes (h-péntekig) (8 órás, állandó délelőtt). Legalább 5 éves szakmai tapasztalat,.
Veolia Energia Magyarország Zrt.
Nagykáta
A Veolia Energia Magyarország Zrt-hez keresünk munkatársat tápiószelei munkavégzéssel villanyszerelő pozícióba! Legalább 2 év releváns szakmai gyakorlata van;
Gyártással foglalkozó stabil cég keresi munkatársát egyedi feladatok elvégzésére, családias közegbe, hosszú távon biztosított feltételekkel!
Pepco Hungary Kft.
Nagykáta
Értékesítési célok megvalósításának ellenőrzése meghatározott értékesítési tervek alapján. Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési…
Feladatok: Csomagolóanyag gyártásában való részvétel Gépkezelés Kézi anyagmozgatás Elvárások: Középfokú végzettség Előnyt jelent: Hasonló munkakörben szerzett…
HSA Kft.
Jászberény
Komissiózott tételek átadása gyártás részére. Amit a cég kínál Önnek: Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.
Haldex Hungary Kft.
Szentlőrinckáta
We are a Swedish multinational company developing, manufacturing and distributing products for brake and suspension systems on commercial vehicles.
thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
Jászfényszaru
A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere.
Rovar Multi Kft.
Hort
Áruterítő gépkocsivezető Task(s): Amit kínálunk: Heti 1-2 nap munka, hét közben. Bejárás térítés Szolgálati telefon Szükséges: Erkölcsi bizonyítvány,…