állás: Jászberény

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Jászberény (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
35 munka 1 oldala
HORA HUNGARY Kft.
Jászberény
  • Általános, üzletben lévő feladatok ellátása.
  • Jelentkezés: online, a profession.hu-n keresztül!
Jászberény
  • Lakossági fiókhálózatunkban több mint 650 kolléga dolgozik országszerte változatos és kihívást jelentő pozíciókban.
  • A feladatok, amik rád várnak:
Sangsin Hungary Kft.
Jászberény
  • A Sangsin Hungary Kft. koreai multinacionális vállalat, a magyarországi gyártóegységen túl több gyártóegységgel rendelkezik Kínában és Malajziában valamint…
ELEKTRO-ART KFT.
Jászberény
  • Jászberényi telephelyű, az ország több pontján ingatlan beruházással és hasznosítással foglalkozó vállalkozás munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:
Rossmann HU
Jászberény
  • A bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése, koordinálása.
  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása, reklamációk korrekt kezelése.
Rosenberger Automotive Cabling Kft.
Jászberény
  • A Rosenberger Automotive Cabling Kft. német tulajdonú autóipari beszállító.
  • Társaságunk elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik.
Jászberény
  • Termékek, termékcsoportok, alkatrészek gyártása munkautasítás alapján.
  • A felettes tájékoztatása a problémákról és az anyaghiányról.
Whc
Jászberény
  • Szakirányú, nyomdaipari végzettség előnyt jelent.
  • Kezdő bér: bruttó 1300 Ft/óra.
  • 3 hónap után: bruttó 1400 Ft/óra.
  • Ingyenes szállás a távoli dolgozók részére.
Whc
Jászberény
  • Rendelkezel nyomdaipari gépkezelői végzettséggel, esetleg tapasztalatod is van benne?
  • Több mint 20 éves szakmai múltra visszatekintő jászberényi nyomdaipari…
Obsitos Védelem Kft.
Jászberény
  • Az Obsitos Védelem Kft több, mint 20 éve a vagyonvédelem piacán szolgáltat ,JNK Szolnok megye piacvezető biztonsági cége.