Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
533 munka 4 oldala
  • Élvezed, hogy minden munkanap más?
  • Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, akkor itt a helyed!
  • Jelentkezz az E.ON szolnoki csapatába hálózati villanyszerelőnek!
HSA Kft.
Szolnok
  • Alkatrészek összekészítési, beszerzési, logisztikai tevékenységének elvégzése.
  • Tevékenység előrehaladásának, heti ütemtervének nyomon követése.
  • A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.
  • DS mérnökség szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat.
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek.
Humania
Szolnok
  • Összetartó közösségben és megértő felettesekkel dolgozhatsz rendezett munkakörülmények között, családias hangulatban.
  • Koszorúk díszítő elemeinek méretre vágása.
Claas
Szolnok
  • Várunk Téged Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.
  • Miért lesz ez jó döntés?
  • Szolnoki telephellyel rendelkező nemzetközi színvonalú egyedi gyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk :
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
  • Ha a szakma igazi oldala érdekel, és mindezt családias hangulatban egy a modern piaci elvárásoknak mindenben megfelelő vállalkozás keretei között szeretnéd…
Közép-Tisza-vidéki Vizügyi Igazgatóság
Szolnok
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye, 5000 Szolnok, Boldog Sándor István krt 4.
  • Fejezet szabályai, illetve a 391/2017.
Fétis Kft.
Szolnok
  • Kamatoztasd eddig megszerzett tudásodat, szakmai ismereteidet a következő feladatok ellátásával:
  • Meglévő vevőkörrel történő kapcsolattartás (e-mailben,…
Fabory
Szolnok
  • Merchandiser colleague ensures seamless customer service and customer satisfaction by constantly replenishing and maintaining inventory.