állás: Jász-Nagykun-Szolnok

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Minőségellenőr (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
14 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Jászberény
Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés. Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kattintson a JELENTKEZÉS gombra, vagy hívja a 0670/902-4283 telefonszámot.
SAMYANG EP MAGYARORSZÁG KFT.
Jászberény
Óta van jelen a magyar piacon. A jászberényi gyárban dolgozó kis csapatban 80 fő dolgozik, melyből a termelési dolgozók több, mint fele 3 évnél régebben…
Jászfényszaru
Feladatok: Selejt darabok kiszűrése vizuálisan és mérőeszközzel Selejt mennyiség visszaszorítása Hibák dokumentálása Elvárások: Minimum általános iskolai…
Prohumán
Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként Jászfényszarui munkavégzésre keres azonnali kezdéssel munkavállalókat.
Agrosprint Kft.
Karcag
Jász-Nagykun-Szolnok megyei, hűtő- és élelmiszeripari területen vezető, magyar tulajdonú családi vállalkozásunk. Kiemelkedő fizetés és egyéb juttatások.
Fejlődő, kisebb létszámú vállalat keresi hosszú távú munkakörbe, változatos feladatokra munkatársát. A pozíció a későbbiekben szélesedik, lehetőség van olyan…
Sangsin Hungary Kft.
Jászberény
Koreai multinacionális vállalat, a magyarországi gyártóegységen túl több gyártóegységgel rendelkezik Kínában és Malajziában valamint Koreában.
König Kft.
Karcag
Egyszerű jelentkezés
Zalaegerszegi munkahelyre,azonnali kezdéssel,minőségellenőr pozícióba,munkavállalók jelentkezését várjuk,több műszakos munkarendbe!
Munkalehetőség Mindenkinek Kft
Csatlakozz Hozzánk és legyen Tiéd Karácsonyra egy 32” TV! Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünkhöz, Jászfényszarura!
Szolnok
Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba: Havi bónuszt és műszak pótlékot is kapsz;

Eltávolítottunk 4, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész