állás: Isaszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Teljes munkaidő (mégse) Gyál (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
25 munka 2 oldala
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
S-Forrás Kft.
Gyál
  • Éjszakai takarítót keresünk Gyálra üzem takarítására.
  • Feladatok: saláta üzem takarítása, gépek polcok takarítása stb… Bérezés: nettó 220.000 Ft. + cafeteria.
  • Logisztikával és raktározással foglalkozó multinacionális vállalatcsoport gyáli cége keres kollégát Targoncavezető munkakörbe.
  • Beérkező termékek ellenőrzése, be-, kitárolása tárhelyre.
  • Áruátvételben és kiadásban való részvétel.
  • Előny a targoncavezetői jogosítvány, de nem feltétel.
  • Hibás elektronikai eszközökön hibaanalízisek végzése.
  • Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat…
  • Beérkező és kiszállítandó alkatrészek vizuális és gépi ellenőrzése.
  • Hibák rögzítése és nyomon követése.
  • Csomagolási feladatok ellátása, címkék kezelése.
HOPI Hungária Logisztikai Kft.
Gyál
  • Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltató cége munkatársat keres a következő…
DN Acélszerkezetgyártó Kft.
Gyál
  • Budapest XXI. ker (Csepel művek) telephellyel rendelkező, nehéz acélszerkezetek gyártásával foglalkozó cég, szerkezet lakatosokat keres.
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig, 06-14, 14-22, 22-06).
  • Alapszintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook).
  • Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés.
Egyszerű jelentkezés
  • Precíz munkavégzés önállóan és párban.
  • Ünnepnapi munkavégzés vállalása a partnerek folyamatos kiszolgálása érdekében.
  • Hu e-mail címre küldje.