állás: Isaszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest XVIII. kerület (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
43 munka 1 oldala
Prodiák
Budapest XVIII. kerület
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • Heti minimum 20 óra vállalása.
AIDe Magyarország
  • Terminál asszisztens - Liszt Ferenc Repülőtér.
  • Életed a szervezés, a koordinálás, az akadályok átugrása, a problémák megoldása?
  • A kihívás számodra a lehetőség?
Siebenfreud Ildikó
  • Cégünk további fejlődési lehetőségeit figyelembe véve keresi megbízható, önálló munkavégzésre alkamas, preciz, családias légkörű munkahelyet kedvelő kolléga…
WHC Holding Kft.
  • Eladó munkatársi álláslehetőség a Liszt Ferenc repülőtéren!
  • Görgessen a részletekért és jelentkezzen!
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása magyar és angol…
MyBridge Kft.
  • Létesítménygazdálkodási piacon működő, közel 30 éves múlttal rendelkező megbízónk a Future számára a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér területére.
Mega-Pharmalab Kft.
  • Családi- és társasházak építéséhez megbízható, tapasztalattal rendelkező köműves- és ács szakembereket, brigádokat keresünk hosszú távra Budapest és környékére.
  • Tapasztalt toborzó vagy de váltani szeretnél?
  • Szeretnél ötleteiddel, kreativitásoddal hozzájárulni egy cég sikeres fejlődéséhez?
  • Mik is lennének a feladataid?
Balaton-Nautik kft.
  • Beléptető- és parkoló rendszerek fejlesztésével és telepítésével foglalkozó cég keresi új munkatársát:
  • Középfokú műszaki végzettség (preferáltan elektronikai).
Inox Best Bt.
  • Magyar érdekeltségű cég keresi a területi képviselő kollégáját, akinek afeladata az ország különböző pontjain lévő ügyfeleink látogatása, új ügyfelekszerzése, a…