állás: Isaszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest X. kerület (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
104 munka 2 oldala
Budapest X. kerület
  • Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése (indítása, megállítása).
  • A gyártáshoz tartozó dokumentáció vezetése.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
Oriental Herbs Kft.
  • Élelmiszerek, étrend-kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozás budapest x. kerületében levő raktárába keres áruszállító munkatársat.
  • Élelmiszerek, étrend-kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozás budapest x. kerületében levő raktárába keres egyműszakos munkarendbe…
OPUS Cégcsoport
  • Adminisztratív munkalehetőség a X. kerület Akna utcában a nyári időszakra.
  • Munkavállalói utaztatások, oktatások szervezése, kiküldetési és munkaidő.
Szakmunkásállások.hu
  • Gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk új munkatársat,.
  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület.
  • Dokumentumok ellenőrzési, a termék eladhatósága érdekében.
Grafton Recruitment
  • Elektronikai érzékelők, kábelek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó partnerünk keresi ÜZEMVEZETŐ pozícióba új kollégáját.
ANY Security Printing House
  • Jelentkezz az ANY Biztonsági Nyomdához, ha szeretnél egy stabil cégnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat!
  • Műszaki és informatikai beállítottságú vagy.
Zimányi És Fakó Ügyvédi Iroda
  • X. kerületi nyomdába keresünk szakirányú végzettséggel rendelkező OFSZET GÉPMESTERT, azonnal kezdéssel.
  • Nyomdagép típusa: 5 verkes Polly 566 AH Jelentkezés:…
BonAir Bg Kft.
  • Webáruházba, marketplace-re árufeltöltésekben gyakorlott?
  • Közel áll az egészségtudatosság Önhöz?
  • A munkakör betöltése: 6-7 vagy 8 órás munkavégzéssel is…
24H Parcel Zrt.
  • Szeretnél részese lenni Magyarország egyik feltörekvő futárszolgálatának?
  • Szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, ahol te is hozzájárulhatsz a közös sikerhez?