állás: Isaszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Folyamatos (mégse) Budapest X. kerület (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
5 munka 1 oldala
Adecco Kft.
Budapest X. kerület
230 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Vigyél haza átlag nettó 230.
  • 12 órás, 4 műszakos folyamatos munkarend.
  • Saját, belső állományba való foglalkoztatás.
Expert Szerviz Kft.
  • Gyakorlattal rendelkező, önálló, megbízható szakembert keresünk emelőgépszerelői munkakörbe.
  • Többnyire Budapesten és környékén dolgozunk, napi kezdés X.
Down Alapítvány Gondozóháza
Egyszerű jelentkezés
  • A Down Alapítvány sofőr pozícióra keres megváltozott munkaképességű, legalább 5 éves vezetési tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt.
  • A Down Alapítvány Gondozóháza megváltozott munkaképességű foglalkoztatás segítőt keres.
  • 1107 Budapest, Zágrábi utca 13.
  • A DOWN Alapítvány Gondozóháza szociális munkás.
  • A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész