állás: Isaszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest X. kerület (mégse) Prohuman Kft. (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
12 munka 1 oldala
Budapest X. kerület
  • Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése (indítása, megállítása).
  • A gyártáshoz tartozó dokumentáció vezetése.
  • Félkész és kész termékek előállítása.
  • Kész, illetve félkész termékek ellenőrzése.
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Raktári készáruk, termékek, csomagoló anyagok raktározási teendőinek ellátása.
  • Termékek szétosztásának, raktárból kiadásának elvégzése.
Feladatok: Szerződések, teljesítésigazolások, megrendelők scanelése Elvárások: Napi 4 óra ráérés Amit kínálunk: Hosszú távú diákmunka Munkatapasztalat: Nem…
  • A vállalat kis és középfeszültségű hálózatain, erősáramú villamos berendezésein üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkák…
  • Részvétel a havi zárási feladatokban.
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • A gyártás során felmerülő hibák azonnali elhárítása és dokumentálása.
  • Gyártósori gépek karbantartása, a termelés folyamatosságának biztosítása.
  • Terepen kis műszerekkel, kézi műszerekkel mérés (épületekben, irodákban üzemekben, raktárakbna kell mérni).
  • Bejelentett havi bruttó kereset + cafeteria + 13.
  • Elektronikai alkatrészek, nagyobb panelek csomagolása.
  • Csomagolt alkatrészek, panelek kézi anyagmozgatása raktáron belül.
  • Bejárás támogatása BKK bérlettel is.
  • A létesítmény rendezvényeinek technikai előkészítése, bontása.
  • Rendezvények felügyelete, szükség esetén közreműködés a szervezési feladatokban.