állás: Isaszeg

Rendezés alapja: relevancia - dátum
16 munka 1 oldala
Budapest X. kerület
  • Csoportvezetők által kijelölt feladatok elvégzése.
  • Egyszerűsített foglalkoztatott jogviszony, heti fizetéssel.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Panellapok beültetése gyártási terv alapján.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű…
  • Félkész és kész termékek előállítása.
  • Rábízott gépek, berendezések szakszerű ápolása, rend és tisztaság fenntartása.
  • SMT berendezések és eszközök zavartalan működésének biztosítása.
  • Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való közreműködés.
  • Hibás áramkörök elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján.
  • Hiba analizálása, minősítése és azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba…
  • A gyártási terv alapján anyagigénylések elkészítése a raktár felé.
  • A raktárból felkért anyagok mennyiségi átvétele.
  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása.
  • Be- és kitárolás, csomagolás, komissiózás utasítások alapján.
  • Cafeteria: Bruttó 24.400 Ft/hó.
  • A gyártás során felmerülő hibák azonnali elhárítása és dokumentálása.
  • Gyártósori gépek karbantartása, a termelés folyamatosságának biztosítása.
  • Intenzív részvétel a napi operatív fuvarszervezési munkában.
  • Kimutatások vezetése a beérkező és a kimenő küldeményekről.
  • Heti legalább 30 óra vállalása.
Feladatok: Szállások foglalása Transzfer foglalása Útvonalterv készítése Elvárások: Folyékony angol nyelvtudása 12 órás munkarend vállalása Amit kínálunk:…