állás: Isaszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman Kft. (mégse)
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
51 munka 2 oldala
Budapest XV. kerület
Présgéphez szükséges lemez alapanyag adagolása. Elkészült formára nyomott lemez kivétele. Szakirányú tapasztalat (fémipari, gyári tapasztalat).
Feladatok: Síkfólia gyártásában való részvétel Gépek működési folyamatának ellenőrzése Számítógép használata Elvárások: Középfokú végzettség Több műszak…
A berendezések felügyelete és a munkafeladat keretén belül a berendezés optimális kihasználása vagy rendelkezésre bocsátásának biztosítása.
Jászfényszaru
Az adott gépek műveleti utasítás szerinti folyamatos, biztonságos üzemeltetése,. A beültető gépek kisebb hibáinak elhárítása. FIFO elv ismerete és használata,.
Budapest IX. kerület
Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok végzése nagyfokú precizitással. A HR szakemberek munkájának támogatása, asszisztenciája és egyéb ad hoc adminisztrációs…
Cég által bíztosított autóval rollerek begyűjtése. Meghibásodott rollerek hiba alapján kategrizálása, rollerek töltése, karbantartása.
Ideális esetben 12-16 óra között. Aktív vagy passzív nappali hallgatói jogviszony.
Budapest X. kerület
Terepen kis műszerekkel, kézi műszerekkel mérés (épületekben, irodákban üzemekben, raktárakbna kell mérni). Bejelentett havi bruttó kereset + cafeteria + 13.
Autómata és félautómata gyártóberendezések kezelése. Kész és félkész elektronikai termékek előállítása. Minimum alapfokú végzettség (8 általános).
Áruátvétel – árukiadás (szkenner használat mellett). Csomagolási feladatok (átcsomagolás, paletta építés dobozokból, fóliázás\pántolás).