állás: Isaszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman Kft. (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
43 munka 1 oldala
  • Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése (indítása, megállítása).
  • A gyártáshoz tartozó dokumentáció vezetése.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Netto 980Ft/óra +100Ft bónusz.
  • Céges buszjárat környező városokból pl,Hatvan,Galgahévíz, Pásztó, Tura.
  • Alapfokú iskolai végzettség, 8. általános.
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés.
  • 1 műszakos munkarend (Hétfőlől - Péntekig).
  • Dokumentációk/levelezések (beleértve az e-dokumentációkat is) kezelése, iktatása, nyilvántartása, irattárazása, archiválása.
  • Minimum heti 20-25 óra vállalása.
Feladatok: Ajándékcsomagok összeállítása Elvárások: Érvényes Tüdőszűrői lelet Mebízható,precíz munkavégzés Előnyt jelent: Azonnali munkakezdés Hasonló…
  • Félkész és kész termékek előállítása.
  • Kész, illetve félkész termékek ellenőrzése.
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Bér: netto 1085 a Kiszedő/csomagolók részére és 1250 Ft/óra az Árufeltöltő részére.
  • Cég saját állományába való felvétel.
  • Céges buszjáratok: Hatvan, Tura, Boldog, Jászberény, Jászfelsőszentgyörgy, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta.
  • Nyákok többféle alkatrésztípussal történő kézi szerelése.
  • A szerelési folyamat elindítása, az összeszerelt alkatrészek elhelyezése.
  • A létesítmény rendezvényeinek technikai előkészítése, bontása.
  • Teremhasználat után vissza, ill. átrendezés.
  • Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos hallgatói…