Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Isaszeg

Rendezés alapja: relevancia - dátum
430 munka 1 oldala

Produkciós asszisztens

Karaván Színház
Budapest IX. kerület
200 000 Ft havonta
  • Húsz éve működő budapesti nemzetiségi színház, azonnali kezdéssel, új munkatársat keres produkciós asszisztens munkakörben.
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre,.

Operációs ügyintéző részmunkaidőben új

eujobs
  • Munkavégzés helyebudapest ix.munkaidőhétfőtől péntekig heti 20 órábanfizetésbérigény megjelölésselmunkaadó ajánlataigényes banki környezet egy modern…

Adminisztrátor munkatársat keresünk

Cordon Electronics Kft.
Budapest IV. kerület
  • Dinamikusan fejlődő újpesti székhelyű cég munkatársat keres Adminisztrátor munkakörbe.
  • Tárgyban kérjük jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót.

Belföldi sofőr, gépjárművezető

Koszta Sped Kft
Ecser
  • Belföldi árufuvarozáshoz, ponyvás 8 palettás furgonokra, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel.

Kiszállító

Bardi Auto
Monor
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.

Raktáros új

Flat Pack Kft.
Budapest XX. kerület
190 000-220 000 Ft havonta
  • Tevékenységünk fejlesztése miatt Budapesti telephelyünkre keresünk Raktáros munkatársakat azonnali kezdéssel!
  • A raktáros általános feladatai, elvégzi a vállalat…

Dajka / Pedagógia asszisztens

Cambridge English Sports Kindergarten
Budapest XVIII. kerület
  • Dél-pesti Nemzetközi Sportóvoda felvesz azonnali belépéssel és a munkakör elvárásainak megfelelő végzettséggel rendelkező dajkát vagy pedagógia asszisztenst.

Minőségellenőr (Aszód)

Exact Systems Hungary Kft.
Aszód
1 400 Ft óránként
Követelmények
Minőségellenőrzés: 1 év
  • Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként aszódi munkavégzésre MINŐSÉGELLENŐR munkatársakat keres.

Betanított munkatárs

Sun System Kft.
Üllő
  • Fizikailag nem megterhelő munkára betanított munkatársakat keresünk.
  • A munka speciális, ezért mindenkit betanítunk.

Betanított munkás új

Horvath Trade Holding Kft.
Veresegyház
  • Cégünk, 22 éve családi vállalkozásként alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, építési- és festéksegédanyagokat gyártó vállalat.

Sofőr - Áruszállító

''GRÉTA-KER'' Kft.
Gyömrő
  • Cégünk 2004-ben alakult családi vállalkozás, mely a mai napig megőrzi és magában hordozza a családias légkört.
  • Pénz átvétele, majd napvégén elszámolása.

Karbantartó új

Down Alapítvány Gondozóháza
Budapest X. kerület
150 000-200 000 Ft havonta
  • A Down Alapítvány Gondozóháza karbantartó pozícióra keres kollégát.
  • A munkavégzés helye: 1107 Budapest, Zágrábi utca 13.

Számlavezető munkatárs - Vecsés, Fő utca 170. új

  • Számlavezető munkatárs - Vecsés, Fő utca 170.
  • Hely: Vecsés, PE, HU, 2220.
  • Vecsés, Fő út 170.sz. alatti fiókba.
  • Mi lenne a Te feladatod:

Raktáros / targoncás (Üllő) új

Mömax
Üllő
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése.
  • Tanulási hajlandóság Számítógépes felhasználói ismeretek Precíz munkavégzés, állóképesség.

Sofőr

TRIPLEX TARGO Kft.
Vecsés
  • A Triplex Targo Kft. mára a hazai targonca és anyagmozgató berendezések piacának egyik legmeghatározóbb szereplőjévé nőtte ki magát.

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez