Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

Rendezés alapja: relevancia - dátum
73 munka 1 oldala

SZAKÁCS

Zala Megyei Korhaz
Zalaegerszeg
  • A főszakácstól átvett anyagokból az általa meghatározott ételféleségeket az előírt mennyiségben és minőségben időre elkészíti.

Szakács

BÁDER és Társai BT.
Szigetszentmiklós
  • Szigetszentmiklósi virágpiac éttermébe szakmai tapasztalattal rendelkező szakácsot.
  • Feladatok: -Saját munkakörbe tartozó feladatok önállóan történő elvégzése.

SZAKÁCS

TS Gastro Kft.
Ceglédbercel
  • Különböző ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása.
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése).
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat.

Szakács

Zila Vendéglő Kft.
Budapest
  • X. kerületben működő tradicionális családi éttermünk bővülő csapatába keresünk gyakorlattal rendelkező szakács kollegát.
  • Munkavégzés helye: Zila Vendéglő Kft.

Szakács

Le Bistro Bár Kft.
Budapest
  • Szakács kollégákat keresünk Le Bistro csapatába.
  • Szakmája iránti elkötelezettség Csapatmunkában való részvétel A la carte étteremben szerzett tapasztalat.

Szakács

BOR EXPRESSZ KFT.
Budapest
  • Budai, bejáratott pizzeria-étterem (pizzacapri,hu) keres szakács munkatársat.
  • Feladatok: á la carte ételek készítése, pizzapálya támogatása.

Szakács

Gyárutca Étterem Kft.
Budaörs
  • Budaörsi éttermébe keresünk szakképzett kollégát ,.
  • 15-16 nap munka havonta, igény szerint több is vállalható.

Szakács

HOTEL ÓZON Kft.
Gyöngyös
  • A Hotel Residence Ózon****superior Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 km-re a Kékes lábánál Mátraházán, 710 méterre a tengerszint felett…

Szakács

NEBBIEN Kft.
Budapest
  • Hegyvidéki Családias éttermünkbe keresünk, Tapasztalt, Megbízható, Főzni tudó, szakácsot hosszú távra.
  • Havi: 15-17 nap munka 10-22ig.

Szakács

SZEKSZÁRDI TÉR NONPROFIT KFT.
Budapest
  • Budapesten a XII. kerületben újonnan nyílt Ízlelő étteremünk csapatába keressük szakács kollégánkat.
  • Különleges koncepciójú éttermünk egyediségét az adja, hogy…