Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

Rendezés alapja: relevancia - dátum
114 munka 1 oldala

Villanyszerelő

Gyula, Békés
Gyula
  • Villanyszerelőt felveszünk főállásba, megegyezés szerinti bérezéssel.
  • Kizárólag többéves szakmai gyakorlattal rendelkező jelentkezését várjuk!

Bunge Zrt.
Szolnok
  • Elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása Termelés folyamatosságának a biztosítása Üzemi eszközök karbantartása.

F. Segura Hungária Kft.
Szolnok
  • A karbantartó csapat tagjaként hozzájárul a termelési.
  • Tevékenység folyamatosságának biztosításához, a meglévő és.

Rába Futómű Kft.
Győr
  • A győri székhelyű Rába Futómű Kft. – a világ egyik jelentős magyar döntési központú futómű- és futómű főegység gyártója – hosszú távú munkavégzésre munkatársat…

Bóly Zrt.
Magyarország +1 terület
  • Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!
  • Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és…

ELMŰ-ÉMÁSZ Társaságcsoport
Eger
  • Amire az energiádat fordítanod kell:
  • Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása.
  • Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás…

VILLANYSZERELŐ

  • Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek.
  • Üzemelteti a szivattyútelepek, átemelőtelepek gépészeti és elektromos berendezéseit;

U és U Édesipari Termékgyártó Kft.
Rétság
  • Az U és U Édesipari Termékgyártó Kft.
  • Rétságon lévő üzemébe, több műszakos (2*12 vagy 3*8 órás) munkarendbe keres villanyszerelő munkatársat.

VELENCE RESORT&SPA
Velence
  • Elektromos és elektromechanikus műhelymunkák elvégzése, meghibásodott alkatrészek javítása.
  • Legalább három éves szakmai tapasztalat.

SW Umwelttechnik Magyarország Kft.
Magyarország
  • A gyár területén lévő villamos berendezések javítása, karbantartása.
  • Erős és gyenge áramú ismeretek.
  • Német és/vagy angolnyelv tudás.