Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

Rendezés alapja: relevancia - dátum
10 munka 1 oldala

Takarító

BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft.
Budapest
  • BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft.
  • Munkatársakat keres az alábbi állás betöltésére:
  • A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) Közép-Európa…

Takarító

Optimum Facility Services Kft.
Budapest
  • Cégünk évek óta foglalkozik ipari takarítással.
  • Több területen, az egész országban.
  • Takarító Kollégát keresünk bejelentett munkaviszonyban!

Takarító

MEDINSPECT Kft.
Fót
  • A Medinspect Kft. azonnali kezdéssel keres megbízható TAKARÍTÓ munkatársat iroda, raktár takarítására Fótra!
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Takarító új

Zsombolyai Kft.
Budapest
  • Budapest XI. kerületi ingatlanüzemeltető cég, tapasztalattal, gyakorlattal rendelkező,.
  • Takarító munkatársat keres napi 4 órás (18:00-22:00) munkaidőben.

Takarító

ALUFE Fémszerkezeti Kft.
Székesfehérvár
  • Magyarország egyik legjelentősebb, több szakmai kitüntetéssel, elismeréssel rendelkező alumínium homlokzati kivitelezéssel foglalkozó cég.

Takarító

MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság
Biatorbágy
  • Biatorbágyi irodaházunkba (Tulipán Park) azonnali kezdéssel tapasztalt takarító Kollégát keresünk.
  • Napi feladatok: irodaház takarítása, konyha és mosdó blokkok…

Takarító új

CEMS Global
Budapest VIII. kerület
  • Befejezett általános iskolai tanulmányok (8 általános megléte).
  • Rugalmas időbeosztás bizonyos keretek között.

TAKARÍTÓ

Munkaerőpiacon Maradás Egyesület
Debrecen +1 terület
  • A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület megváltozott munkaképességű munkavállalót keres debreceni partnere részére részmunkaidőben (4 óra).

Takarító

I&S LIMITED Kft.
Budapest III. kerület
1 000 Ft óránként
  • Luxus szépségközpontunk tisztántartására keressük kolléganőnket részmunkaidős munkavégzésre!.
  • - Fix 1000 Ft-os órabér.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!