Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Karbantartó (mégse)
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

126 munka 3 oldala
Göteborgs Food Budapest Zrt.
Dunaharaszti
  • A GÖTEBORGS FOOD BUDAPEST ZRt.
  • 1993-ban családi vállalkozásként kezdte működését.
  • Ma a cég Közép- és Kelet-Európa egyik vezető gyártója.
Bük
  • A bükfürdői Caramell Premium Resort****superior karbantartó jelentkezését várja.
IVANICS
Budapest
  • A telephelyek körüli karbantartási munkák végzése, esetenként építőipari munkák támogatása.
  • Munkájára igényes, megbízható, nagy munkabírású, együttműködő…
Viessmann Technika Dombóvár Kft.
Dombóvár
  • A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén, magyarországi gyárának szakmai…
Diligent Capital Properties Kft.
Budapest
  • Budapesti irodánkba keresünk karbantartó munkatársat!
  • Napi karbantartási feladatok teljes körű ellátása.
  • Üzemeltetés során felmerülő meghibásodások javítása.
Mega-Logistic Zrt.
Budapest
  • Építőipari kivitelezéssel, beruházással és karbantartással foglalkozó cég.
  • Villanyszerelő szakmunkásokat keres karbantartói munkakörben, 24 órás munkarendben.
Hoppecke Akkumulátor Kft.
Győr
  • A Hoppecke Akkumulátor Kft felvételt hirdet 1 fő részére karbantartói munkakörbe!
  • Főbb feladatok és az álláshoz tartozó elvárások:
Work4you Hungary Recruitment Agency
Budapest
  • Ingatlanok hasznosításával és fejlesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
G'ROBY Centrum Kft.
Budapest
  • Az üzletek berendezéseinek és közműveinek karbantartása, ellenőrzése, szakszerű javítása.
  • Rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség.
WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgoz...
Budapest
  • "Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják.".
  • Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe.