Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Gépkezelő (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

138 munka 1 oldala
Gépkezelőként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni. Támogatni fogod a Termelési osztályt minden a részlegre vonatkozó kérdésben.
Üzemeltetési csapatunk, munkatársat keres folyamatos műszakos munkarendben a. Önállóság, folyamatos fejlődési és előre. Akár azonnal kezdhet és hosszú távra.
ExtractumPharma Zrt.
Kunfehértó
Társaságunk, az ExtractumPharma Gyógyszergyártó, Forgalmazó és Szaktanácsadó zrt. Gyógyszergyára egy ősfákkal övezett gyönyörű park közepén helyezkedik el…
Dunafin Zrt
Dunaújváros
Papírgyártó gép(ek) és berendezések kezelése, felügyelete. A termelés folyamatos és stabil üzemeltetésének biztosítása.
Graboplast Zrt.
Tatabánya +1 terület
Műpadló-gyártó gép működtetése és felügyelete. Vállalati szabályzatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása. A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
SMP Deutschland GmbH
Kecskemét
A SAMVARDHANA MOTHERSON PEGUFORM (SMP) iparági vezető a műanyag technológiák terén és autóipari beszállító cég. Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:
Michelin Hungária Kft.
Nyíregyháza
Munkakörökbe középfokú végzettséggel rendelkező munkatársakat több műszakos munkarendbe, fizikai munkára és egyéb szakmai területre.
László Nikolett
Szombathely
Gépkezelőket keresünkazonnali kezdéssel Szombathelyre, versenyképes bérezéssel! Gépek kezelése és kiszolgálása, után töltése. Havi illetve fél éves prémium.
SW Umwelttechnik Magyarország Kft.
Majosháza
Feladatok: - Betonelemgyártó gépek kezelése Elvárások: - Szakmunkás végzettség - Munkavégzéshez megfelelő jogosítvány - Precíz, megbízható munkavégzés -…
Bunge Zrt.
Szolnok +1 terület
A Nyersolajgyártó üzem gépeinek és berendezéseinek kezelése, a termelési terv mennyiségi és minőségi céljainak elérése.