állás: Magyarország

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Budapest (mégse) Eladó (mégse) összes visszavonása
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
30 munka 2 oldala
MÁZ-HÁZ Kft
Budapest
  • Több, mint 30 éves múltra visszatekintő festékboltunkba eladó munkatársat keresünk.
  • Feladatok: vásárlók szakszerű kiszolgálása kasszázás polcfeltöltés.
GLOBEBAKER KFT.
Budapest
  • A munkavégzés két műszakban történik:
  • Délelőtt, azaz reggel 06:00-14:00 óráig,.
  • Délután, azaz este 13:00-21:00 óráig.
  • 1222 Budapest, Nagytétényi út 37-43.
LBV Kft.
Budapest
  • Értékesítő kollégát keresünk az Corvin Pláza ékszerszigetre teljes munkaidőben.
  • Az alapbéren felül forgalomarányos jutatások.
ROSARY&ANGEL Kft.
Budapest
  • Stabil háttér és hosszútávú munkalehetőség.
  • A vásárlók teljeskörű, segítőkész kiszolgálása.
  • Több éves kereskedelmi tapasztalata van (előnyt jelent gyerek…
BRILL-LINE Kft.
Budapest
  • Nagy múltú, folyamatosan fejlődő cég keres budapesti bevásárlóközpontban található üzletébe, minél hamarabbi munkakezdéssel Bolti eladó munkatársat.
Mountex Kft.
Budapest
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, lelkesedsz a túrázás és más sportok iránt?
  • Érdekelnek az ehhez szükséges felszerelések?
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Rufusz Computer Informatika Zrt.
Budapest
  • Magyar informatikai vállalat keres szaküzletébe.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Operációs rendszerek ismerete (elsősorban Microsoft).
Karcher Hungária Kft.
Budapest
  • A Kärcher Hungária Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióra:
  • Bejövő-kimenő hívások szakszerű kezelése.
  • Érkező érdeklődők, vásárlók szakszerű kiszolgálása,…
Budmil HU
Budapest
Egyszerű jelentkezés
  • A budmil Zrt. a budapesti Árkád Bevásárlóközpontban működő üzletébe 8 órás munkavégzésre eladói munkakörbe munkatársakat keres.
Szerelvény Szakáruház Kft.
Budapest
  • Épületgépészeti kiskereskedés keres szakképzett és tapasztalt munkatársat eladó munkakörbe XIII. kerületi telephelyre, teljes munkaidőbe.