Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

Rendezés alapja: relevancia - dátum
214 munka 9 oldala

Pályafenntartási technikus

  • Örömmel kamatoztatnád megszerzett tudásodat a vasútnál?
  • Jelentkezz hozzánk, és mi támogatjuk további fejlődésedet!
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.

ESZTERGÁLYOS

Maxima Work Kft.
Szolnok
  • Szolnoki gépgyártó üzembe keresünk ESZTERGÁLYOS munkatársakat havi nettó 220 ezer – 250 ezer Ft bejelentett fizetésért.
  • Támogatott napi melegétkezés az üzemben.

LÉZERVÁGÓGÉP KEZELŐ

Szolnok
  • Szolnoki gépgyártó üzembe keresünk LÉZERVÁGÓGÉP KEZELŐ munkatársakat havi nettó 225 ezer – 255 ezer Ft bejelentett fizetésért.

Production Manager

Tenengroup Ltd.
Szolnok
  • TGE Commerce is shaping the personalized eCommerce experience to customers around the world.
  • We are a data driven, End-to-End e-commerce house, who works with…

ANYAGMOZGATÓ

Szolnok
  • Szolnoki gépgyártó üzembe keresünk ANYAGMOZGATÓ munkatársakat havi nettó akár 210 ezer Ft bejelentett fizetésért.
  • Összesen havi akár nettó 210.000 Ft.

Karbantartási koordinátor

ENLOYD Kft.
Szolnok
  • Speciális technológiát alkalmazó, autóipari alkatrészeket gyártó nemzetközi partnerünkhöz keresünk tapasztalt kollégát karbantartási koordinátor pozícióba.

Gépkezelő/Operátor

Drenik Hungary Kft.
Szolnok
  • Papírgyártó- és feldolgozó, megszakítás nélküli, nem dohányzó munkahely.
  • Bővebb információ a 06706099143 telefonszámon kérhető.

Nemzetközi kamionsofőr / élőállat szállítás

Agrota-2L Kft
Szolnok
  • A gödöllői székhelyű, élő szarvasmarha exporttal, tenyésztéssel és szállítással foglalkozó Agrota-2L Kft munkatársat keres:
  • Üdv: Virág Péter, Tel: 0630/6861615.

Mélyépítő tervező

Tiszamenti Regionális Vízművek
Szolnok
  • A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója.

GÉPÉSZ KARBANTARTÓ

Szolnok
  • Szolnoki, fémalkatrészeket gyártó üzembe keresünk GÉPÉSZ KARBANTARTÓ pozícióba munkatársakat havi nettó 260 – 290 ezer Ft bejelentett fizetésért (1 műszak…

Informatikai hálózatszerelő

  • Előkészíti és biztosítja az informatikai hálózatok telepítésének folyamatosságát, zökkenőmentes lebonyolítását.

építőmérnök- szakaszmérnök

  • A szakterületnek megfelelő időszakos és eseti vizsgálatok, felügyeleti és karbantartási munkák tervezése, elkészítése.

Műszerész (biztosítóberendezési területre)

  • Karbantartás, javítás, biztonságtechnikai vizsgálatok… Közel állnak hozzád az effajta gondolatok?
  • Ha megvan hozzá a középfokú végzettséged, ne habozz tovább!

LEAN specialista-folyamatmérnök

Szolnok
  • Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Te vagy az IGAZI, ha.

INGATLANKÖZVETÍTŐ Szolnok

Openhouse Szolnok
Szolnok
350 000 Ft havonta
  • Mi egy nagyon szép irodában dolgozunk, Szolnok város szívében!
  • Jövünk, megyünk, intézkedünk, szervezünk és telefonálunk!
  • Pontos, precíz és kitartó vagy.

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez