Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

Rendezés alapja: relevancia - dátum
334 munka 5 oldala

Autószerelő

Volánbusz
Szolnok
  • A utószerelő – Jász-Nagykun-Szolnok megye.
  • A javításra átvett gépjárművek diagnosztizálása.
  • Az autóbuszok rendszeres karbantartása, javítása.

Mobiltudós gyakornok

zyntern
Szolnok
  • Elvárásokjó kommunikációs képességed van, szeretsz és tudsz is az ügyfelek nyelvén tájékoztatást nyújtaniismered a (okos)telefonok rendszereitjó problémamegoldó…

BETANÍTOTT HEGESZTŐ

Maxima Work Kft.
Szolnok
  • Szolnoki gépgyártó üzembe keresünk BETANÍTOTT HEGESZTŐ munkatársakat havi nettó 210 ezer – 240 ezer Ft bejelentett fizetésért.

HR koordinátor

Béres Gyógyszergyár Zrt.
Szolnok
  • Jelentkezz hozzánk és az alábbi izgalmas feladatok várnak Rád:
  • A HR Csoport adminisztrációs feladatainak támogatása Toborzási feladatok: hirdetések feladása,…

Gépkezelő (Híddaru)

MÁV-START Zrt.
Szolnok
  • Téged keresünk, ha van tapasztalatod darukezelésben, és szívesen lennél hosszú távon egy családias hangulatú csapat tagja!

BEJÖVŐ ÁRU ELLENŐR (MINŐSÉGELLENŐR)

Szolnok
  • Szolnoki, fémalkatrészeket gyártó üzembe keresünk BEJÖVŐ ÁRU ELLENŐR (minőségellenőr) pozícióba munkatársakat havi nettó 260 ezer Ft bejelentett fizetésért (1…

Hegesztő

Szolnok
  • Téged keresünk, ha van tapasztalatod hegesztésben, és szívesen lennél hosszú távon szolnoki csapatunk tagja!
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.

Művezető

Szolnok
  • Ha változatos, felelősségteljes és hosszútávú munkára vágysz, akkor jelentkezz még ma és legyél te is a szolnoki csapatunk tagja!

Gépkezelő / szarvasmarhatartó telepen

Agrota-2L Kft
Szolnok
  • A Szolnok / tiszasülyi telephellyel rendelkező, élő szarvasmarha exporttal, tenyésztéssel és szállítással foglalkozó Agrota-2L Kft munkatársat keres:

Targoncavezető új

SZOLMET Kft.
Szolnok
  • A szolnoki székhelyű Szolmet Fémszerkezetgyártó és Vállakozási Kft.
  • Klasszikus földmunkák elvégzéséhez szükséges markolókanalak gyártásával foglalkozik.

Minőségbiztosítási technikus

F. Segura Hungária Kft.
Szolnok
  • A gyártott termék előírt minőségének biztosítása a.
  • Ellenőrzési vázlat és vizuális segédeszközök kidolgozása a.
  • Eltérések engedélyezése, a nem jóváhagyható.

Vasúti jármű fényező

Szolnok
  • Téged keresünk, ha van már tapasztalatod nagy felületek fényezésében és szívesen dolgozol önállóan, akár több műszakban is!

Vasúti jármű kárpitos új

Szolnok
  • Szívesen lennél tagja a szolnoki csapatunknak?
  • Ha igennel válaszoltál, akkor csak téged keresünk!
  • Üléshuzatok készítése, méretre igazítása, javítása.

Építőipar

GT.Komplex Kft.
Szolnok
  • Építőiparban jártas munkatársat keresünk,Szolnoki munkahelyre.
  • Gipszkartonozás, vakolás, linóleum lerakás stb.

BETANÍTOTT LAKATOS

Szolnok
  • Szolnoki gépgyártó üzembe keresünk BETANÍTOTT LAKATOS munkatársakat havi nettó 200 ezer – 230 ezer Ft bejelentett fizetésért.

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez