állás: Magyarország

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: whc (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
301 munka 1 oldala
Whc
Zalaegerszeg
  • Nyomdaipai partnercégünkhöz keresünk irodai adminisztrátort.
  • A műszaki előkészítéshez szükséges anyagok, információk begyűjtésében segíteni a műszaki…
Whc
Miskolc
  • Miskolci nemzetközi hátterű partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: Adminisztrátor német nyelvtudással.
Whc
Kunszentmiklós +4 terület
  • Szeretnél egy stabil hosszú távú munkahelyen dolgozni?
  • Nincs targoncás jogosítványod, de raktározásban van már tapasztalatod?
Whc
Mélykút
  • Az ország harmadik legnagyobb baromfi vágóhídjára keresünk munkatársakat betanított feladatok elvégzésére❗.
  • Hideg munkahelyi környezet vállalása (+05-10 oC).
Whc
Mosonmagyaróvár
  • Ha szeretnél egy jó állásajánlatot, jelentkezz hozzánk még ma!
  • 2, 3 vagy folyamatos műszak.
  • Operátor, összeszerelő,gépkezelő, minőségellenőr munkakörök.
Whc
  • Bútoripari partnercégünk megbízásából CSOMAGOLÓT keresünk állandó és alkalmi munkavégzésre!
  • Konfekcionált áruk szakszerű csomagolása és raktári pozícionálása.
Whc
  • Szereted a számokat és nem riadsz meg a jogszabályoktól sem?
  • Szeretnél egy támogató, baráti munkaközösséghez tartozni?
  • Bérszámfejtési és TB feladatok ellátása.
Whc
Kunszentmiklós
  • Gyere HUZALOZÓNAK, ez biztosan TETSZENI FOG!!!
  • Előkészített kábelek szekrénybe szerelése (betanított ülőmunka, hölgyek részére is).
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend.
Whc
Veresegyház
  • Ha már szereztél néhány év tapasztalatot a HR területén, és szívesen csatlakoznál egy valóban ember központú vállalati kultúrához, akkor ne habozz, jelentkezz…
Whc
Pápa
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.
  • Több műszak / folyamatos műszak vállalása.