állás: Magyarország

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Trenkwalder Magyarországon (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
613 munka 9 oldala
  • Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni?
  • Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás?
  • Partnerünk egy, a XIX. század óta fennálló, a szállodaiparban immár piacvezető hotel, mely luxus környezetben, prémium minőségű szolgáltatásokkal várja a…
  • - 14. havi fizetés és az átlagnál magasabb juttatási csomag!
  • Partnerünk gépkezelő pozícióba felvételt hirdet!
  • Vegyél részt TE is több különböző termék, gyártási…
  • Halmajugrán található partnercégünkhöz munkavállalókat keresünk az alábbi munkakörbe:
  • Bruttó órabér 1129 Forint + 40% műszakpótlék.
  • Szolnoki vállalkozás keres élhajlító munkatársat 1 műszakos munkarendbe, kiemelt feltételekkel.
  • Élhajlító állás Szolnokon 1 műszakban!
  • Prémium kategóriás, német tulajdonban lévő mezőgazdasági gépekalkatrészeinket gyártásával foglalkozó partnerünk, Hegesztő/Lakatos pozícióba keresi Új…
  • Gyere és legyél egy kereskedelmi nagyvállalat tagja és dolgozz az alábbi pozícióban:
  • Beszerzési asszisztens (Budapest III. kerület).
  • Megbízható, stabil partnercégünk nemzetközi irodájába keresünk több nyelven beszélő Customer Care Representative munkatársakat.
  • Szeretnél egy sikeres és gyorsan növekvő vállalat tagja lenni?
  • Jászfényszaru partnercégünk téged is vár, saját állományába!
  • Bejárás támogatás autóval 15 Ft/km.
  • Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Többéves, hasonló területen szerzett tapasztalat.