állás: Magyarország

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman kft (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
252 munka 1 oldala
Budapest XIII. kerület
Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony. Heti 4-5 nap vállalása, 6-8 órában.
Budapest XVIII. kerület +1 terület
Feladatok: Jelöltek felhívása Interjúk szervezése Adminisztráció Interjúk nyomonkövetése Elvárások: Jó kommunikációs készség Excel felhasználószintű ismerete…
Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés. 1 műszakos munkarend (Hétfőlől - Péntekig). Bruttó 218.000Ft (alapbér + bónuszok).
Budapest XIV. kerület
Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél. Évi Bruttó 200.000 Ft Cafeteria.
Adatok rögzítése a reklamációkezelő rendszerben. Panasz okának feltárása, vizsgálatra küldése.
Magyarország
Régi ügyfélkapcsolatok ápolása, és új partnerek felkutatása. Nyíregyháza, Debrecen, Miskolc, Eger, Szolnok, Gyöngyös, Békéscsaba.
Komissió lista alapján áru összekészítési feladtok ellátása. A raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel. Minimum 8 általános iskolai végzettség.
Budapest XI. kerület
A cég honlapján előzetesen regisztrált ügyfelek telefonos felkeresése (meleg hívás). Tájékoztatás a cég tevékenységéről, tankönyv csomagokról, aktuális…
Feladatok: Kimenő hívások indítása Közvélemény kutatás Adminisztráció Elvárások: Kiválló kommunikációs képesség Előnyt jelent: Call centeres munkakörben…
Termelési terv alapján előírt termékek legyártása. A közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása. Egy olyan munkahelyet ahol megbecsülik és értékelik munkádat.