állás: Magyarország

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Finomítás a következő alapján: Prohuman Kft. (mégse)
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
190 munka 1 oldala
  • Egyszerű összeszerelési feladatok ellátása, mely nem igényel tapasztalatot.
  • Gyors előrejutási lehetőség mely béremeléssel jár.
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél.
  • Évi Bruttó 200.000 Ft Cafeteria.
  • Teljes körű tájékoztatást nyújtani a szolgáltatásokról.
  • Szolgáltatások értékesítése és célzott ajánlat adása.
  • Szerződések és napi riportok adminisztrációja.
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban.
  • Nagyfokú monotónia- és stressztűrő képesség.
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett releváns tapasztalat.
  • Termelési terv alapján előírt termékek legyártása.
  • A közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása.
  • Egy olyan munkahelyet ahol megbecsülik és értékelik munkádat.
Feladatok: Hirdetés készítés Interjúk lebonyolítása Adminisztrálás Ügyfelekkel való kapcsolattartás Elvárások: Heti 40 óra vállalása Előnyt jelent: Hasonló…
  • Összekészített dobozok válogatása országkód és szállítási mód szerint.
  • Fóliázó és pántoló gépek szabályszerű használata.
  • Partnerekkel kapcsolatos információfeltárás, -elemzés külső forrásokból és belső rendszerekből.
  • Aktivitásokat támogató anyagok összeállítása Word-ben,…
  • Műanyag termékek vizuális ellenőrzése, utómunka (ülő munka).
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal…
  • Ad-hoc fordítási feladatok ellátása.
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos egyetemi tanulmányok aktív hallgató státusszal a következő két félévben.