Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Magyarország

Rendezés alapja: relevancia - dátum
251 munka 2 oldala

Áruellenőr / Raktáros

  • Beérkező termékek ellenőrzése, be-, kitárolása tárhelyre.
  • Áruátvételben és kiadásban való részvétel.
  • Előny a targoncavezetői jogosítvány, de nem feltétel.

Gépkezelő operátor

  • Gépek és berendezések üzemeltetése és működésének felügyelete.
  • Eszköz és helyiség tisztán tartása.
  • 4 műszakos munkarend vállalása ( 12 órás).

Raktári operátor

Székesfehérvár
  • Digitális-, kézi-, áruk- összekészítést segítő készülék használta.
  • Termékek kézikocsira történő elhelyezése, anyagmozgatás.

HR Generalista

Pilisvörösvár
  • Potenciális jelöltek felkutatása, toborzása különböző forrásokból.
  • A beérkező CV-k előszűrése.
  • Toborzással kapcsolatos eseményeken való részvétel.

Kereskedelmi asszisztens

Budapest XXII. kerület +1 terület
  • Megrendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolása, rögzítése.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen.

Éjszakai takarító

  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.

Raktáros

Budapest IV. kerület +4 terület
  • Egy műszakos munkarend (10-18).

Csomagoló / előkészítő

  • A nyersanyagok szakszerű tisztítása, feldolgozásra előkészítése.
  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése.
  • Önálló munkavégzés, jó számolási készség.

Betanított dolgozó

  • Munkaidő : 6:15-14:15 hétfőtől péntekig.
  • További információ: 0630 5559445, csaba.holbusz@manpower.hu.

Customer Service Desk Officer

  • Customer order management according to “Order to Cash process”.
  • Key contact point for customer (Regular customer visits , regular communication with customer).

Eladó/árufeltöltő

Budakalász
  • Hosszú távú munka és karrierlehetőség.
  • Munkarend: 1 műszak, H-P 07:00-16:00-ig.
  • Vasárnapi munkavégzés 100%-os túlóradíj ellenében!

Asszisztens

  • Ajánlatkérések elindítása, elkészült ajánlatoknál ár összekészítése.
  • Ajánlatok kiküldése a partnereknek (instrukciók alapján).

Stratégiai Beszerző

  • Meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres, teljes körű kapcsolattartás, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, új beszerzési források felkutatása.

Ingatlan tanácsadó

Budapest VII. kerület
  • Irodaházak bérbeadása, bérlőképviseletek ellátása, meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése.
  • Ajánlatok készítése, szerződések megköttetése, szerződések ellenőrzése.

Customer relations representative

  • A beérkező telefonhívások megválaszolása magyar és angol nyelven a magas minőségi elvárásoknak megfelelően.
  • Küldemények nyomonkövetése, kézbesítéshez szükséges…
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!