állás: Hort

Rendezés alapja: relevancia - dátum
344 munka 4 oldala
  • Cégünk a gyöngyösi gumigyár belső raktározását és sorkiszolgálását végzi, bővülő csapatunkba logisztikai koordinátor munkakörbe keresünk kollégákat.
Viresol
Visonta
  • Aerob, anaerob rendszerek tervezésének és kivitelezésének ellenőrzése, koordinációja.
  • Technológiai- és kommuninális szennyvízhálózatok egységes kialakítása.
  • Szeretnél különleges vasúti járművet vezetni, amely képes a közúton és a vasúti pályán is közlekedni?
  • Ha rendelkezel középfokú végzettséggel és szeretnéd…
  • Pályamunkás ismereteidet vonalgondozói szakértelemmel is bővítheted, s így vonalgondozóként is tevékenykedhetsz.
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.
MÁV-START Zrt.
Hatvan
  • Hatvani mozdonyműhelyünkbe keresünk új kollégákat.
  • Nálunk a biztos munkahely és a szakmai fejlődés garantált.
HumanCentrum Kft.
Hatvan
  • Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk gépkezelőket több műszakos munkarendbe.
  • Munkatársainkat ingyenesen szállítjuk a munkahelyre.
  • Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni?
  • Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról,…
Humán Centrum Kft
Hatvan +1 terület
  • Részmunkaidős nyugdíjas pénztárosegészítse ki nyugdíját és kamatoztassa tapasztalatait részmunkaidős pénztárosi munkakörben.
LKH LEONI Kft.
Hatvan
  • A LEONI egy világszínvonalú vállalat, amely energetikai és adatkezelési termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat nyújt az autóipar és más iparágak számára.