Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Hort

Rendezés alapja: relevancia - dátum
21 munka 1 oldala
  • Kisebb létszámú gyártó cég keresi hosszú távú munkakörbe, változatos feladatokra munkatársát.
  • Elérhető bérezés: 170-180 000 Ft.
  • +30 000 Ft negyedéves bónusz.
  • Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.
  • Gyöngyösi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe, szálláslehetőséggel:
  • Bruttó kezdő órabér 1070 Forint (csomagoló) és bruttó…
  • Gyöngyösön hosszú távra keresünk teljes (akár több műszakos) munkaidőbe megváltozott munkaképességű munkavállalót, egyszerű, könnyen végezhető feladatokra!
  • A Procter&Gamble gyöngyösi gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:
  • Induló órabér bruttó 1190 Forint (6 hónap után bruttó 1245 Forint).
  • Induló órabér bruttó 1070 Forint (6 hónap után bruttó 1125 Forint).
  • A Procter&Gamble gyöngyösi gyáregységébe targoncavezetőket keresünk az alábbi feltételekkel:
  • Kezdő bruttó órabér 1600 Forint (6 hónap után bruttó 1650 Forint).
  • Gyöngyös környéki, édesipari termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:
  • 06-20/333-44-50Elvárások:
  • Magyarországon az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR szolgáltatásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.
  • Nemzetközi hátterű autóipari beszállító partnerünk részére kollégákat keresünk az alábbi munkakörbe:
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat.